Стоматологія - це нова послуга у нашій клініці, не у всіх ветеринарних клініках існує широкий комплекс ветеринарних стоматологічних послуг. У нашій ветеринарній клініці Ви можете отримати всі стоматологічні послуги, включаючи чистку зубного каменю ультразвуком, пломбування зубів, виправлення прикусу, протезування, встановлення імплантатів.

Якщо ви помітили неприємний запах з рота, оголення кореня зуба, зміна кольору або видиме пошкодження зуба, зубні відкладення у вигляді нальоту або зубного каменю, відмова від їжі, слина стала в'язкою, тягучою, іноді з домішкою крові та гною - це явний привід невідкладного візиту до ветеринарного стоматолога. Невідкладного тому, що за цими ознаками можуть ховатися грізні хвороби і зволікання загрожує серйозними ускладненнями. Навіть банальні, вчасно не віддалені зубні відкладення, не кажучи про зубний камінь, призводять до розвитку пульпіту, періоститу, пародонтиту, пародонтозу, виразкового стоматиту і навіть остеомієліту. А що вже говорити про новоутворення, з якими ще можна поборотися на ранніх стадіях, але коли процес запущений, то тут уже як кажуть - ветеринарія безсила.

Щонайменше раз на рік рекомендуємо приводити Вашого улюбленця до ветеринарної клініки для профілактичного огляду ветеринарним стоматологом, санації ротової порожнини, зняття зубного нальоту та каменю. Гігієна ротової порожнини домашніх тварин повинна бути не менш важливим питанням для власників, ніж гігієна їх власної ротової порожнини.