Стаціонар призначений для утримання та догляду за хворими, післяопераційними, тваринами в очікуванні діагностичних або лікувальних процедур, або тварин, які піддаються екстреному, інтенсивному лікуванню, та тими, хто потребує невідкладної реанімаційної допомоги.

Приміщення стаціонару оснащені всім необхідним обладнанням та медикаментами для надання допомоги вашому вихованцю. Крім утримання різних видів тварин ми надаємо послуги зі стаціонарного післяопераційного лікування.

Дуже часто виникає питання – "Де перетримати прооперовану кішку? Собаку?". Адже не всі господарі спроможні доглядати шви, возити тварину двічі на день на крапельницю, обробляти порожнини абсцесу, промивати дреновані порожнини тощо.

Для цього існує наш стаціонар для домашніх тварин. Під наглядом ветеринарних лікарів Вашій тварині буде дуже комфортно та затишно у нашому стаціонарі. Всі бокси регулярно дезінфікуються, розміщені окремо один від одного та оснащені витяжкою, приміщення стаціонару відповідає всім вимогам та стандартам, які застосовуються до умов утримання тварин. Всі моменти утримання та побажання господарів обговорюються та враховуються для комфортного перебування Вашого вихованця в умовах стаціонару