Вам потрібно відлучитися від будинку, і нема кому доглянути Вашого вихованця? Ваш улюбленець потребує цілодобового ветеринарного спостереження?

Готель для тварин

Готель для тварин – це місце для перебування здорових тварин. Тварини знаходяться ізольовано один від одного, що дозволяє уникнути зайвої знервованості вихованців. До приміщень зооготелю застосовуються високі санітарні вимоги, бокси оснащені спеціальними витяжками і завжди вчасно проводиться дезінфекція, що дозволяє уникнути появи різних збудників інфекційних захворювань.

Щоранку у всіх заселених номерах і вольєрах проводиться вологе прибирання, яке при необхідності повторюється протягом дня. Після виселення постояльця з номера, а також перед заселенням у нього також проводиться ретельне прибирання та дезінфекція, а також бактерицидна обробка повітряного простору. Є вентиляція з регульованою температурою. Бокси для утримання тварин обладнані піддоном із підстилкою, мисками для корму та води. А будь-які іграшки тварини ми рекомендуємо приносити із собою. Крім боксів, клітин у приміщенні існують вуличні вольєри.

При заселенні із власником завжди обговорюється режим дня та звички тварини. Зміст здійснюється строго за погодженим та затвердженим власником тваринного розпорядку. Кожен номер має картку гостя, в яку вноситься вся необхідна інформація про тварину, в тому числі вид звичного корму, дозування, режим годування. За бажання, під час проживання вихованця у зооготелі, фахівці ветклініки можуть провести повне обстеження стану тварини, зробити профілактичні щеплення. Клітини ізольовані між собою виключення контакту між постояльцями. Передбачені бокси для будь-яких розмірів тварин та відповідають усім необхідним стандартам.