Послуги вет кліники

Есть в наличии
Есть в наличии
Есть в наличии
Есть в наличии
Есть в наличии

Фотоальбомы (4)

Информация о компании

О нас
  Наша ветеринарна клініка в Одесі "ПЛАНЕТА ЗВІРІВ" рада вітати Вас! Наша ветеринарна клініка існуюча з 2002 року продовжує зростати і вдосконалюється, розширюючи свій перелік ветеринарних послуг та свій обитель. Ми працюємо на благо людей, дбаючи про здоров'я їхніх вихованців, надаємо кваліфіковану допомогу та консультації. Ми зберігаємо все найкраще з минулого наших колег та доповнюємо його сучасними знаннями та технологіями. Ветклініка Планета звірів оснащена найновішим лікувально-діагностичним та лабораторним обладнанням, що суттєво розширює можливості у галузі ветеринарії. Лікарі, які працюють у клініці, мають досвід роботи не менше 6-ти років у провідних ветеринарних установа...

 

Наша ветеринарна клініка в Одесі "ПЛАНЕТА ЗВІРІВ" рада вітати Вас!

Наша ветеринарна клініка існуюча з 2002 року продовжує зростати і вдосконалюється, розширюючи свій перелік ветеринарних послуг та свій обитель. Ми працюємо на благо людей, дбаючи про здоров'я їхніх вихованців, надаємо кваліфіковану допомогу та консультації. Ми зберігаємо все найкраще з минулого наших колег та доповнюємо його сучасними знаннями та технологіями. Ветклініка Планета звірів оснащена найновішим лікувально-діагностичним та лабораторним обладнанням, що суттєво розширює можливості у галузі ветеринарії. Лікарі, які працюють у клініці, мають досвід роботи не менше 6-ти років у провідних ветеринарних установах міста Одеси та за кордоном, і відрізняються любов'ю та увагою до тварин. Якість нашої допомоги перевірено роками та доповнено новим обладнанням.

Ми працюємо з 8.00 до останнього клієнта без вихідних та святкових днів.

ветеринарна клініка в Одесі, термінова ветеринарна допомога, стоматологія для тварин в Одесі, вет клініка, планета звірів, планетозвірів, стоматологія собак Одеса, готель для тварин в Одесі, зоомогазин Одеси

8.67 хорошо
(6 оценок)
Высокие оценки пользователей за Відповідність товару/послуги опису
1052 просмотра в июле
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Размещение на карте города

Отзывы

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователям нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва. Это поможет многим принять правильное решение. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев.

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или для написания отзыва
Обслуговування
0/12
Якість послуг
0/12
Ціна
0/12
Відповідність товару/послуги опису
0/12
Отзыв:

Загрузить фото: